• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 57588
  • Cytat dnia
  • "Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
  • Paulo Coelho

Dodany: 2013-12-19 12:01:52

 

Z czego wykonywane są przetworyChyba każdy z nas pamięta z dzieciństwa dżemy i sałatki przygotowywane przez nasze matki. Bardzo smaczny i zdrowy sposób na zagospodarowanie warzyw i owoców z ogrodów i działek jest popularny do dziś. Poleca go również catering opole. Jakie rośliny najlepiej nadają się do przygotowania przetworów?

 

Jeżeli chodzi o owoce, to catering opole poleca przede wszystkim truskawki, wiśnie, maliny, czarne porzeczki oraz agrest. Z tych owoców przygotowuje się dżemy oraz kompoty. Na kompot najlepiej nadaje się właśnie wiśnia, śliwka i truskawka. Na dżem czarna porzeczka i truskawka. Zaś malina jest najlepsza na sok.

Jeśli chodzi o warzywa, to oczywiście najczęściej catering opole poleca ogórki, które kisimy lub zalewamy zalewą octową. Poza tym bardzo popularna jest papryka, którą marynujemy, grzyby suszone oraz buraczki. Modne są także gotowe sałatki, jak sałatka z ogórków i papryki zalana zalewę chili lub curry. Albo cukinia na ostro lub sałatka z cukinii oraz papryki. Jak więc widać, możliwości jest bardzo dużo i można wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada i najbardziej nam smakuje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Z czego wykonywane są przetwory
Nick: