• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 57322
  • Cytat dnia
  • "Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
  • Paulo Coelho

Dodany: 2013-12-19 12:03:35

 

Owoce kandyzowane Kiedy myślimy o Świętach, przychodzą nam na pewno do głowy różnego rodzaju smakołyki. Ze Świętami kojarzą się mandarynki, orzechy oraz kandyzowane owoce, o czym wie catering opole. Na pewno większość z nas jadła takie owoce w czasie Świąt i zdaje sobie sprawę, jak są smaczne i oczywiście przy tym, jak są drogie. Podkreśla to również catering opole. Do czego możemy więc wykorzystać takie kandyzowane owoce?

 

Oczywiście najczęściej są one dodawane do ciast, co również poleca catering opole. Najczęściej oczywiście do takich ciast, jak sernik lub jako posypka do babki. Ale to nie wszystkie możliwości. Owoce kandyzowane są przecież niezbędne przy pieczeniu keksu. Tam mamy ogromne nagromadzenie tego przysmaku i keks jest chyba ulubionym ciastem wszystkich wielbicieli owoców kandyzowanych.

 

Ponadto catering opole podkreśla, że można przecież spożywać jest również bezpośrednio podane do stołu. Są smaczne, jeśli wsypiemy garść do tężejącej galaretki, albo posypiemy nimi Świąteczne pierniczki. Możliwości jest mnóstwo.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Owoce kandyzowane
Nick: