• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 56815
  • Cytat dnia
  • "Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
  • Paulo Coelho

Dodany: 2013-12-19 12:09:58

 

Cytryna z anyżemKażdy, kto lubi i potrafi gotować, chce przede wszystkim, aby jego gościom czy najbliższym smakowały jego potrawy. Dlatego właśnie, próbuje się nowych przepisów i ciekawych rozwiązań w przypadku znanych już dań.

 

Takie działania poleca również catering opole. Dlatego też dobrze jest poeksperymentować i spróbować od czasu do czasu czegoś nowego. Takim właśnie pomysłem może być cytryna z anyżem.

Cytryna z anyżem to według catering opole doskonały pomysł na smaczny i ciekawy deser. Przepis jest dość prosty a efekt końcowy niezwykle ciekawy i smaczny. Do wykonania tego deseru według zaleceń catering opole potrzebujemy kilku cytryn, anyżu, cynamonu, wanilii, soku pomarańczowego, kardamonu i limonki. Składniki nie należą w tym przypadku do najtańszych, ale efekt naszego wysiłku i wydatku jest wart poświęcenia. Wszystkie składniki należy ze sobą połączyć w odpowiednich proporcjach i ułożyć w słoikach. Słoiki należy oczywiści wstawić do garnka, zalać wodą i zagotować przez około trzydzieści minut..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cytryna z anyżem
Nick: