• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 57562
  • Cytat dnia
  • "Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."
  • Paulo Coelho

Dodany: 2013-12-19 12:47:35

 

RozmarynKażdy porządny kucharz, niekoniecznie profesjonalny, na pewno docenia znaczenie przypraw dla smaku potraw. Docenia to również catering opole. Przyprawy są nieocenione dla konkretnych potraw, zmieniając ich smak, nadając przyjemny aromat albo wpływając na trawienie. Jedną z popularnych przypraw jest chociażby rozmaryn.

 

Skąd bierze się rozmaryn? Jest to roślina uprawna, która rośnie w formie krzaczków, co na pewno wie catering opole. Jest co najmniej kilka gatunków rozmarynu. Hoduje się je w dość prosty sposób, bez specjalnych nakładów dodatkowych. Przyprawy robi się z liści rozmarynu. Ma on według catering opole bardzo intensywny i mocny zapach oraz aromat, a to doceniają kucharze na całym świecie.

 

Rozmarynu dodaje się do mięs oraz zup. Ma on również znaczenie w lecznictwie. Wywary rozmarynu połączonego z wodą, alkoholem i tymiankiem doskonale działają na cerę, nadając jej młodość oraz świeżość. Jak więc widać możliwości jest bardzo wiele i wykraczają one nawet poza kuchnię, dzięki swoim właściwościom leczniczym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rozmaryn
Nick: